Тимлід — насамперед робота з людьми та управління певною групою людей, яку він або вона менеджерить. Потрібно також займатися ресурсним плануванням, виявляти потреби бізнесу у спеціалістах з певними компетенціями. Проте, поділ, що відбувається з лідером, може мати недоліки. Ви можете уникнути цього, підтримуючи моральний дух і згуртованість. Однак помилки або невдачі групи можуть змусити членів групи звинувачувати вас і відокремити вас від команди і лідера, як одного цілого. У рамках великої компанії, ваша команда може взяти на себе традиційний менталітет «нас проти нього», де співробітники бачать себе робочими бджолами, які борються проти гніту лідера.

Створювали вибірку людей, які у світі вважаються визнаними лідерами, описували їхні риси характеру і намагались знайти якусь унікальну комбінацію, яка повторюється від особистості до особистості. Але дві якості, які знайшли в кожної особистості — це множинний інтелект та емоційна гнучкість. Неформальне лідерство https://wizardsdev.com/vacancy/team-lead-wordpress/ нерідко протиставляється офіційного керівництва. Керувати колективом і вести за собою маси – завдання, які розрізняються. Керівник організує діяльність підприємства, в тому числі його співробітників. Неофіційний лідер спрямовує енергію колег у певне русло, що можна порівняти з конкретними цілями.

Різниця понять

Тимлід має писати набагато менше коду, делегуючи це команді, але не всі це розуміють та приймають. Я знаю багатьох тимлідів, які пишуть код за своїх підлеглих, що не є продуктивним. Коли людина співпрацює з компанією вже довгий час, рано чи пізно вона замислюється над перспективами розвитку, і в багатьох випадках це можливість рухатись до менеджерської позиції. Іноді людина постає перед нелегким вибором, в яку сторону розвиватись краще — як тимлід, техлід, старший розробник. З часу, коли я приєдналася до команди SmartyAds, багато що змінилося в компанії, ми реструктурували та реорганізували команду. Автор знає особисто людину, яка стала тімлідом команди тестувальників чи не з позиції Junior+ QA завдяки своїм soft skills та прагненню розвитку, а також відносній простоті проєкту.

Чим відрізняється Тімлід від керівника

Робочий день ненормований, іноді доводиться працювати без вихідних. Він повинен не тільки керувати людьми, але й розбиратися в технічних особливостях продукту, що розробляється. Це важливо, оскільки тимлід контролює процес розробки та бере участь у обговоренні проекту. Саме злагоджена управлінська інфраструктура/ фреймворк дає розуміння, яких результатів треба досягнути і як це можна зробити. Крім того, для будь-якого спеціаліста важлива прозорість свого шляху розвитку у компанії та мотивація.

порад щодо настроювання контекстної реклами у сфері нерухомості

Стійкий характер зворотного зв’язку дозволяє істотно підвищити надійність і значущість обміну інформацією. При когнітивному спілкуванні визначається обмін важливою інформацією, що надає людям можливість вивчати особистісні особливості один одного. У команду прийшов новачок, манера спілкування якого нервує інших. Колега відмовляється виконувати нецікаве завдання. Справжній професіонал готовий вчитися, він уміє дивитися на проблему з різних точок зору та прислухатися до думки оточуючих. Team leader – це посередник між замовником та розробниками, він виконує функції менеджера та програміста.

Чим відрізняється Тімлід від керівника

Уникайте занадто активного або надто закритого поведінки. Краще спостерігати за ситуацією, акуратно будувати відносини з новими колегами і не намагатися штучно прискорити процес зближення. Працівники, які намагаються подружитися з вами, можуть переслідувати власні цілі.

Вправи доктора Шишонина:«Гімнастика для шиї без музики»

По-третє, лідерство діє в умовах мікросередовища, яким і є мала група, а керівництво – елемент макросередовища, тому що воно пов’язане з усією системою суспільних відносин. Я отримував цю посаду двічі — й обидва рази подавався саме на вакансію ліда. Першого разу — в іноземну компанію, де пропрацював майже 5 років (до речі, це був мій перший повноцінний досвід ремоуту, ще коли це не було мейнстримом). А вдруге — в українську компанію з іноземним замовником.

Позапланова робота буде звалюватися на вас щодня, але помилкою є кидати усі зусилля на розв’язання позапланових завдань, адже це сильно відволікає від основної роботи. Коли ви працюєте у команді, конфлікти неминучі, адже усі люди різні. Задача лідера — не тікати від конфліктів, а розібратися у проблемі. Через високу відповідальність стреси неминучі. Тож тімлід повинен знати, як впоратися із ними або обирати більш спокійну професію.

Вимоги до тімліда

— Я підтримую такий підхід, коли ми формуємо сильні команди. Я підтримую високий рівень інтелектуальних дискусій і дебатів у команді, тому що ця різниця в думках дозволяє бізнесу вийти на сильніші рішення, амбіційніші плани та більш продумані стратегії. Тому якісне стимулювання інакодумства в бізнесі (в хорошому сенсі) і відкритості до дискусії надзвичайно важливі. Але це не стосується ситуацій, коли у нас є спільний концепт майбутнього, щодо якого ми вже порозумілись. Тобто ми маємо домовитись в принципових речах, а далі можливі дискусії з приводу того, як це краще реалізувати. Дискусії й сильні особистості в команді — це тільки на краще.

Чим відрізняється Тімлід від керівника

Як відрізнити головного — по грошах, в кого право розпоряджатися бюджетом той і є головний — персона приймаюча рішення. Техлід це зазвичай його головний технічний консультант, якому делегована розробка. А системи де є багато головних, тобто ні одного, людство в ході своєї еволюції відкинуло. Перша більше розповсюдження в Європі, друга в Азії. Скажімо в Японії навіть є традиція усиновлювати топових менеджерів.

Deja una respuesta

Tu dirección de correo electrónico no será publicada. Los campos obligatorios están marcados con *